Tarihçe

ÇEVREMER gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarda uzman olduğu alanlarda ürün ve hizmet sunmak üzere kurulmuş deneyimli bir mühendislik firmasıdır. ÇEVREMER 1996 yılından bu yana sektörde kazandığı donanım, bilgi birikimi ve tecrübeyi, müşterileriyle paylaşarak sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Araştırmacı, yeniliklere açık, dinamik yapısıyla, kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı  benimseyen ÇEVREMER daima müşterilerine değer katmak hedefi ile çalışmaktadır.

Firmamız alanlarında deneyimli ve seçkin personeli ile doğru, hızlı, etkin, koşullara uygun teknik ve ekonomik çözümler sunmayı ana prensip olarak benimsemiştir.

Yaşanabilir sağlıklı bir çevre, sağlıklı ve güvenli bir işyeri ortamı oluşturma çabanızda, bilgi ve deneyimimiz ile müşterilerimize güç katmak, mevcut maliyetlerini azaltmak, kazanç sağlamalarına ışık tutmak vazgeçilmez prensibimizdir.

Sizlerden aldığımız güçle amacımız, sektördeki saygın yerimizi korumak ve güçlendirmektir. Atalarımızdan miras değil, gelecek nesillerden ödünç aldığımız dünyamızı korumak için hepimizin yapabileceği şeyler var elbette. Biz toplumsal gelişimin, bireysel gelişimle mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda hareket ediyoruz ve bunun için çalışıyoruz.